ZBULOHET: Mourinho ka gati dy transferime ‘bombë’ tek United – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

ZBULOHET: Mourinho ka gati dy transferime ‘bombë’ tek United

19:44 | 11 Janar 2017

Trajneri portugez është duke u munduar që edhe në verën e këtij viti të thyej rekord me transferimin e Antonio Griezmannit nga Atletiko Madridpër më shumë se 100 milionë funte, transmeton ORAinfo.

Mourinho gjithashtu dëshiron që ta transferoj mbrojtësin e Romës, Kostas Manolas, ku beson se për 35 milionë funte mund ta kompletoj transferimin tij.

Mediat angleze gjithashtu raportojnë se Manchester United ka arritur që ta kompletoj transferimin e Victor Lindelofit nga Benfika për shumën e 38 milionë funteve./ORAinfo/

Antoine Griezmann remains the No1 target for Mourinho

Roma's Kostas Manolas will be a target for Mourinho in the summer

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!