Zbulohet një FOTO e shtëpisë së Big Brother 9 - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Zbulohet një FOTO e shtëpisë së Big Brother 9

19:37 | 11 Janar 2017

Edicioni i 9-të i Big Brother Albania pritet të nisë gjatë muajit mars. Organizatorët janë duke e marrë me përgatitjet e fundit në lidhje me këtë event, I cili është shumë I ndjekur nga shqiptarët

Megjithatë përmes një faqe në rrjetin social Instagram është treguar gjatë ditës së sotme një pjesë e shtëpisë së Big Brother Albania.

Ja si do të duket shtëpia që pritet të jetë më e monituar në vend.

Image

LEXO PO ASHTU:  Kim Kardashian në gjendje të rëndë shëndetësore
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...