Zemra e Drita Stubllës (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Zemra e Drita Stubllës (FOTO)

10:54 | 12 Janar 2017

Është folur për një lidhje të mundshme mes tyre, por që deri më tani nuk ka ende asgjë të konfirmuar.

Megjithëse dyshimet për një lidhje mes tyre vazhdojnë, transmenton gazeta Express.

Kjo pasi që djali i presidenit Hashim Thaçi, Endriti është duke qëndruar në Stanboll ku edhe ka postuar një fotografi në instagram, Drita Stublla ka hedhur një zemër në koment tek fotoja e Endritit.

Se a ka diçka mes tyre mbetët të shihet.

Drita Stublla është motra e kreatores Lia Stublla.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adelina Ismaili