Zhdukët një vajzë në Prizren – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zhdukët një vajzë në Prizren

11:24 | 10 Janar 2017
zhduket-n-600x312

Me datë 8 janar një qytetarë nga Prizreni i ka lajmëruar organet e rendit se është zhdukur vajza e tij.

Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, ankuesi ka raportuar se, për arsye të pa njohura vajza e tij, ka dalë nga shtëpia që nga data cekur dhe nuk është kthyer më.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Hapsira Reklamuese.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera