Zjarr në Dubravë, i burgosuri e kall qelinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Zjarr në Dubravë, i burgosuri e kall qelinë

17:17 | 20 Prill 2017

Lajmi për këtë incident është konfirmuar për KALLXO.com nga drejtori i Shërbimit Korrektues të Kosovës, Sokol Zogaj.

Ai tha se nuk ka pasur pasoja nga ky incident.

“Po mbrëmë ka ndodhur një zjarr në burgun e Dubravës. Problemi është shkaktuar nga një i burgosur me probleme shëndetësore mentale. Nuk ka pasur ndonjë rrezik”, tha Zogaj.

Nuk dihen motivet që mund ta kenë shtyrë të burgosurin për ta bërë këtë akt.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!