Zjarri i merr jetën një maqedonasi në fshatin Sopot - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Zjarri i merr jetën një maqedonasi në fshatin Sopot

14:55 | 08 Janar 2017

Zh.P (58) nga fshati Sopot i Sveti Nikoles vdiq nga zjarri i cili ka shpërthyer në një hapësirë ndihmëse në oborrin e shtëpisë së tij.

Policia maqeedonase informon se zjarri ka shpërthyer dje rreth orës 9 e 30 minuta.  Gjatë shuarjes së zjarrit nga ana e banorëve lokalë është gjetur i vdekur pronari.

Ekspertizë në vendin e ngjarjes kanë kryer ekip nga Stacioni policor – Sveti Nikole, ndërsa vdekja është konstatuar nga ana e mjekut,  si pasojë e karbonizimit pa shenja të dhunës. Trupi i të vdekurit i është dorëzuar familjes për varrim.

LEXO PO ASHTU:  26-vjeçari aksidenton këmbësorin në Vlorë, pranga shoferit
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera