ZYRTARE: Bayern Munich – Ronaldo, ndodh ‘çmenduria’ (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

ZYRTARE: Bayern Munich – Ronaldo, ndodh ‘çmenduria’ (FOTO)

16:05 | 19 Qershor 2017

Bayern Munich edhe zyrtarisht ka njoftuar se nuk është në garë për Cristiano Ronaldon.

Presidenti i skuadrës gjermane, Karl-Heinz Rummenigge ka njoftuar se ata nuk janë në garë për transferimin e ylli portugez siç raportohet nga “La Gazzetta dello Sport”.

“Ditë më parë është raportuar nga Gazzetta dello Sport se ne e duam transferimin e Cristiano Ronaldos, por me gjithë respektin për lojtarin dhe Real Madridi, ne ju njoftojmë se ato janë lajmë të trilluara dhe ne u jemi borxh tifozëve tanë që tu themi se nuk jemi në garë për lojtarin”, ka thënë Rummenigge, transmeton ORAinfo.

“Mos u beson çdo lajmi që shihni, pasi ne jemi këtu që të ju tregojmë me kohë kur transferojmë lojtarë, dhe nuk janë mediat që zbulojnë transferimet tona”, ka shtuar presidenti gjerman./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!