ZYRTARE: Hazard vendos se ku do të luaj sezonin e ri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

ZYRTARE: Hazard vendos se ku do të luaj sezonin e ri

22:14 | 15 Qershor 2017

Eden Hazard u ka premtuar tifozëve të Chelseat se nuk do të largohet.

Ylli belg ka thënë se shpreson se si sezoni që lamë pas të jetë i suksesshëm dhe të fitoj çmimin  lojtarit më të mirë.

“Shpresoj që sezoni i ri të shkoj si ky që e lamë pas, pasi ne u shpallëm kampion dhe unë u shpalla lojtari më i mirë i sezonit. Natyrisht që titulli i Premier Ligës është i rëndësishëm, ndërsa lojtari i vitit është vetëm një bonus për mua”, ka thënë Hazard, transmeton ORAinfo.

“Unë ka shumë oferta nga klube të ndryshme, këtë nuk e mohoi, por unë jam mirë tek Chelsea dhe dua të vazhdoj edhe për disa vite, pasi e kam mundësinë që të bëhem më i miri në klub”, ka shtuar belgu./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!