Zyrtare: Kjo është lista e të ftuarve kundër Islandës (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Zyrtare: Kjo është lista e të ftuarve kundër Islandës (Foto)

11:42 | 20 Mars 2017

Këta janë të ftuarit:

Portier: Sajmir Ujkani, Adin Nurkoviq, Bledar Hajdini.

Mbrojtës: Fanol Perdedaj, Alban Pnishi, Amir Rrahamani, Leard Paqarada, Mërgim Vojvoda, Benjamin Kololli, Fidan Aliti, Ardijan Ismaili.

Mesfushor: Hekuran Kryeziu, Erolind Shala, Valon Berisha, Milot Rashica, Bernard Berisha, Bersan Celina, Arbër Zeneli, Elbanan Rashani dhe Doinis Avdijaj.

Sulmues; Besart Berisha, Atdhe Nuhi dhe Vedat Muriq.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!