Zyrtare: Trepça – Peja, kjo skuadër e fiton ndeshjen - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Zyrtare: Trepça – Peja, kjo skuadër e fiton ndeshjen

21:50 | 11 Janar 2017

Pak minuta pasi është ndërprerë loja ndërmjet Trepçës dhe Pejës, në çerekun e tretë, tek rezultati 47:54, Liga Ballkanike e ka zbuluar edhe vendimin e parë që është marrë automatikisht, shkruan zeri.info.

“Nga gjithë kjo që u pa, nënkupton se Peja e fiton lojën 20:0 dhe në të njëjtën kohë, Trepça nuk merr pikë”, shton Liga Ballkanike

LEXO PO ASHTU:  “Loro Boriçi”, Bashkia “ngrin” akordin me FSHF: Mbaroni punimet!
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...