Egzona shkon të rregullohet te frizerja, iu lë gojëhapur me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Egzona shkon të rregullohet te frizerja, iu lë gojëhapur me pamjen

18:35 | 08 Shkurt 2019

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura në media dhe në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tani ata janë të martuar dhe janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.

E vetëm pak javë pas lindjes së binjakëve, Egzona shkoi te rregullohet te frizerja e pamja e saj iu lë gojëhapur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!