Koha kur Shpati e Afërdita ishin bashkë, ja më çfarë emri e thërriste ai bukuroshën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Koha kur Shpati e Afërdita ishin bashkë, ja më çfarë emri e thërriste ai bukuroshën

21:07 | 16 Mars 2019

Kështu e thërriste Shpati, Afërditen.

Shpat Kasapi më nuk është ai që ka qenë dikur, mes këngëtarëve më produktiv e të pëlqyer të publikut shqiptar.

Megjithatë, ai ende vazhdon të merret me muzikë dhe këngë të jetë pasioni e profesioni i tij.

Ka kohë që Shpati është vetëm, pa një femër përkrah. Lidhja e tij më e bujshme ishte ajo me këngëtaren dhe modelen Afërdita Dreshaj. Ata ishin edhe të fejuar, shkruan “Kosovarja”.

Duheshin shumë, por ja që nuk “përralla” e tyre nuk kishte “happy end”.

Shpati një herë e një kohë me përkëdheli e thërriste Afërditën, “bebë”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!