23.8 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

E rrallë, Dafinës i ngrihet bluza dhe zbulohet gjoksi teksa ajo përformon në skenë

- Advertisement -

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri në ketë sezon ka qenë aktive duke përformuar në koncerte të shumta.

Në çdo dalje të saj Dafina është kujdesur për veshjen dhe dukjen e saj, e cila ka qenë tërheqëse

Këngëtares në skenë i ka ndodhur një incident me veshjen e kësaj natë, teksa po përformonte në skena bluza është ngritur duke i zbuluar gjoksin.

Ketë detaj e kanë vërejtur fansat e saj të cilët i bën video.

Lojtës Videosh

Related Articles

Latest Articles