U bë nënë para dy ditësh, por kush e përloti sot nusen e Goldit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U bë nënë para dy ditësh, por kush e përloti sot nusen e Goldit

21:48 | 30 Nëntor 2020

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Para dy ditësh ajo u bë nënë e një djali, i cili u pagëzua me emrin Gueril.

E një mesazh i bukur nga një i afërt është ai që e bëri Emirën me lot në sy./ORAinfo/

Komento: