Tuna do ndez prishtinasit n'Tunel - Magazina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
1
  • Lajmi
  • 0 Komente

Tuna do ndez prishtinasit n'Tunel

17:3205 Dhjetor 2012

Ndonëse ka kohë që ajo nuk ka sjell ndonjë këngë të re, duke i dhënë hapësirë edhe më shumë promovimit të këngës së saj të fundit “I Asaj” për të cilën u komentua mjaft gjatë, këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna tani më shumë se kurrë i është rrekur muzikës ‘live’.

Pas Norvegjisë ku këndoi me datën 1 dhjetor, Tuna është rikthyer në Prishtinë për të kënduar për kryeqytetasit. Përmes një njoftimi në facebook e Twitter Tuna ka bërë me dije se sonte (e mërkure) do të këndoj në Tunel, ndërsa ka ftuar fansat e saj. (ORAinfo)

Hapsira Reklamuese.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera