24 C
New York
Friday, June 21, 2024

Big Mama shfrenohet në luks në Dubai

- Advertisement -

Big Mama lajmërohet nga Dubai, ja jeta e luksit që po bën atje

Big Mama, këtë vit kishte një sezonë tejet të ngarkuar me dasma dhe ahenge familjare.

Duket se më në fund i erdhi koha për pak relaksim, në këto ditë vere, shkruan Kosovarja.

Ajo zgjodhi Dubain për të kaluar ditët e pushimit.

Në këto pamje do të shihni jetën e luksit që po bën Bigi në Dubai.

Related Articles

Latest Articles