23.5 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Janë re e vjehërr, por po e kalojnë si me qenë shoqe, Mihrija po kënaqet me nusen e djalit

- Advertisement -

Mihrije Braha është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar.

rahas muzikës, ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Mihrija ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, mirëpo me postimet e saj gjithmonë e mbanë afër publikun e saj besnik.

Kohë më parë ajo është bërë edhe vjehërr, pasi fejoi djalin e vetëm, Platorin, duke organizuar kështu një ftesë të madhe.

Ndërsa sot Mihrija ka publikuar një fotografi ku shfaqet në shoqëri të rejes se saj.

Të veshura me stil dhe të kombinuara me shije, Mihrija dhe reja e saj po shkëlqejnë pranë njëri-tjetres.

Related Articles

Latest Articles