23.8 C
New York
Monday, June 24, 2024

Kështu rregullohet Leonora kur del me shoqe

- Advertisement -

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Në fotografinë e fundit ajo ka dalë për kafe, por ka publikuar pamje të turbullta.

Related Articles

Latest Articles