23.8 C
New York
Monday, June 24, 2024

Kiara Tito dorëzohet para Luizit, kështu i hidhet në përqafim

- Advertisement -

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo dhe Luizi janë shfaqur duke u puthur dhe më të dashuruar se kurrë më parë.

Related Articles

Latest Articles