25.4 C
New York
Friday, June 21, 2024

Learta ndahet nga vjehrra e saj, publikon këtë pamje

- Advertisement -

Learta Jakupi është një ndër personazhet më të njohur dhe më të përfolur të show bizzit.

Ajo u bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit, e më pas edhe për linjën e saj të fustanave, përcjell ORAinfo.

Learta vazhdimisht bën postime në Instagramin e saj, ku ka shumë ndjekës.

Në fotografinë e fundit shihet se ka shkuar diku për të pushuar, duke u ndarë përkohësisht nga vjehrra dhe gjithë pjesa tjetër e familjes.

Related Articles

Latest Articles