24.3 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Ndërhyrje të shumta kirurgjike, Violeta dhe vajza e saj nuk njihen në pamje

- Advertisement -

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend.

Ajo tashmë është shumë aktive edhe me projekte të reja muzikore.

Violeta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet bashkë me vajzën e saj dhe të dyjave po iu vërehen shumë ndërhyrjet.

Related Articles

Latest Articles