24.3 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

VIPNë BBVK gati sa nuk u ‘mbyten’, por sot Mbresa në lidhje me ish të dashurin e Gresa Hotit?

- Advertisement -

Një nga ish banorët më të dashura që përfundoi edhe si finaliste ishte padyshim Mbresa.

Inkuadrimi i saj në lojë ishte i shpejtë dhe shpesh u bë edhe personazhi kryesor i shumë netëve në Prime.

E pas daljes nga shtëpia, këngëtarja publikoi një këngë dhe duket se ajo është fokusuar edhe në jetën e saj personale, shkruan InfoKosova.

Dite me pare Prive ka bërë të ditur se ajo është në lidhje me Faton Shoshin.

Kujtojme se kohe me parë Gresa kishte qene në një lidhje dashurie me menaxherin e vipave, Faton Shoshi.

Shiko fotot Gresa bashk me Faton Shoshin

Related Articles

Latest Articles